Annamaet

Annamaet

ANNAMAET

Když se spojí vášeň a nadšení se znalostmi a zkušenostmi z praxe 

 

Krmiva pro psy a kočky Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná krmiva té nejvyšší kvality. Všechny použité suroviny jsou přírodní. Krmiva neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla a každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že váš pes nebo kočka dostanou jen to nejlepší.

Psí i kočičí granule Annamaet jsou vyráběny pouze ze složek té nejvyšší kvality, protože kvalitní surovina je základem kvalitního krmiva.

 

Psi

ORIGINAL


Holistické receptury přirozeně konzervované, vyrobené bez kukuřice a pšenice. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla.

Každá receptura je založena na velmi kvalitních živočišných bílkovinách s vysokou stravitelností. V řadě Original vám nabízíme 5 různých druhů, které se mezi sebou liší především obsahem bílkovin a tuků, tj. svou energetickou hodnotou.

Všechna krmiva Annamaet splňují požadavky na výživu psů ve všech životních stádiích, jsou tedy vhodná jak pro štěňata, tak pro dospělé psy. Při výběru vhodné receptury se rozhodujete podle aktuálních energetických potřeb svého psa nebo jeho chuťových preferencí.

Annamaet

 Podívat se

 


 

GRAIN FREE


Holistické receptury přirozeně konzervované, vyrobené zcela bez obilovin. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Základ těchto krmiv tvoří různé druhy vysoce kvalitních masových mouček. Obilné složky jsou nahrazeny surovinami jako brambory, hrášek nebo maniok. Díky svému složení jsou receptury vhodné i pro psy s citlivou kůží, srstí nebo s chronickými trávicími problémy či potravními alergiemi. Stačí jen vybrat krmivo podle druhů použitých surovin a chuti vašeho psa. 

Annamaet

 Podívat se

 


 

PUPPY, SMALL BREED, SENIOR


Annamaet nyní s radostí představuje dvě nové receptury připravené pro štěňata všech plemen:

Krmivo Original Puppy je štěněčí varianta z Original řady, stejně jako ostatní „Originaly“ je tvořeno převážně kuřecí moučkou a celozrnnou rýží. A určitě v něm nenarazíte na pšenici, kukuřici ani sóju. Recepturu Annamaet Ohana řadíme mezi grain free receptury (vyráběné zcela bez použití obilovin) a její hlavní složku tvoří divoké aljašské tresky.

Krmivo Small Breed je receptura vytvořená pro malá plemena - štěňata i dospělé psy. Malá plemena obecně potřebují koncentrovanější krmivo s vyšší hustotou živin v malé porci. Většina psů malých plemen žije déle než zástupci větších plemen, podávání ideálního krmiva pomáhá optimalizovat jejich délku života. Receptura je vhodná pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.

 Annamaet

 Podívat se

 

 

 


 

 

Kočky

 

ORIGINAL

 

AnnamaetHolistická receptura přirozeně konzervovaná, vyrobena bez kukuřice a pšenice.

 

Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmivo neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla.

 

Receptura je založena na velmi kvalitních živočišných bílkovinách s vysokou stravitelností.

 

 

 

 

 

 

 

 

GRAIN FREEAnnamaet

 

Holistická receptura přirozeně konzervovaná, vyrobená zcela bez obilovin.

Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmivo neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla.

Základ krmiva tvoří vysoce kvalitní masové moučky. Obilné složky jsou nahrazeny surovinami jako hrášek nebo maniok.

 

 

 

 

Podívat se