Allegris antidepresivum pro psy 60 tablet

Přírodní antidepresivum pro psy. Veterinární přípravek s vysokým obsahem I-tryptofanu.
Obrázek (162798567)
-5 %
Běžná cena s DPH 631 Kč 601 Kč 537 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v Nymburce:pozítříPřepravní společností:pondělí 26.2.
Kód00003707PN17351VýrobceRosen Pharma a.s.Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení60 %
Hodnoceno 3×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (3)

Účinné látky: L-Tryptofan

60 Canis tablet se sýrovou příchutí

Složení: L-Tryptofan, Lactamin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, sorbitol, sýrová příchuť, hypromelosa

 

1.     Co je allegris?
Allegris je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-tryptofan, která je potřebná pro každou tělesnou buňku. L-tryptofan je prekursorem neurohormonů serotoninu, melatoninu, nespočtu druhů enzymů, vitaminů řady B3 a dalších látek.

 
2.Proč právě přípravek allegris?
Přípravek allegris byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání. Obsahuje esenciální aminokyselinu l-tryptofan, který je nezbytnou stavební látkou neurohormonu serotoninu.

 Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim zejména podrážděné chování, neschopnost se dokonale soustředit, nízká odolnost vůči stresovým situacím nebo různé formy úzkostí.

Nedostatek serotoninu je způsoben nedostatečným příjmem či vstřebáním tryptofanu a postihuje v menší či větší míře vysoké procento populace psů. Vstřebání tryptofanu ze stravy je úzce závislé na dobré funkci žaludku. Ta je snížena u výrazného procenta starších psů, což znamená, že jejich schopnost vstřebat tryptofan výrazně klesá. Tímto problémem mohou však trpět i mladší psi při  různých onemocněních trávícího ústrojí nebo vlivem genetické dispozice.

Užíváním koncentrovaného tryptofanu ve formě veterinárního přípravku lze nedostatek serotoninu kompenzovat a tím se vyjmenovaných potíží zbavit, nebo je alespoň citelně oslabit.

Denní příjem L-tryptofanu z běžné potravy se odhaduje na 15-20mg na 1 kg  živé váhy. Hlavním důvodem užívání doplňkového tryptofanu je zvýšení hladiny serotoninu, jehož snížená hladina je prvotní příčinou úzkostí, změn nálad a chování.

 
3.Kdy je vhodné přípravek allegris užívat?

Allegris je určen psům dlouhodobě trpícím:


úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem

bázlivostí

nežádoucí agresivitou

každodenními stresovými situacemi

 
4.Jak správně užívat přípravek allegris?

Přípravek allegris podávejte vždy v tomto dávkování:

Malé  plemeno (do 25 kg)                           1 tableta denně

Střední  plemeno (25-50 kg)                      2 tablety denně

Velké plemeno ( nad 50 kg)                       3 tablety denně

 

Přípravek allegris  podávejte po dobu minimálně 1 měsíce

Přípravek je vhodné podávat dlouhodobě
Po 3 měsících podávání je vhodné přípravek vysadit na dobu 1 měsíce.

CANIS tableta

Přípravek allegris   je  vyráběn unikátní technologií CANIS tablety, které se vyznačují:
1/ atraktivní sýrovou vůní (pes se řídí především čichem, proto CANIS tablety jsou doplněny  sýrovým atraktantem, na který psi velice dobře reagují)
2/ velikost tablety (velikost tablety je relativně velká, řídí se velikostí průměrné granule suché stravy).
3/křehkost tablety (CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí je psu rozkousnout a poté je spolknout.Tvrdé tablety, které nejdou snadnou rozkousnout má pes tendenci vyplivnout.)
4) barva a povrchová úprava (CANIS tableta je specielně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, které psi bez problému přijímají.  Klasické hladké tablety s atypickou barvu vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány)

CANIS tablety jsou psi většinou snadno přijímány buď přímo, jako forma pamlsku, nebo ve stravě, a to jak suché, tak v konzervách. V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoli formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože a prášek přidejte do stravy.

CANIS tableta Vám umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.


Varianta60tbl
KategoriePsi
VýrobceRosen Pharma a.s.
Typ přípravkuAntistresové
ZnačkaWoykOff
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
08.09.2021
Recenze je převzata z heureka.czpodle popisu má vonět po sýru a fungovat jako pamlsek, náš pes ale žádný prášek ani na odčervení ani tento nesežere i kdyby voněl nevim jak. zkusím drtit do stravy. účinek tudíž zatím nemohu posoudit.
01.01.2018
Recenze je převzata z heureka.cz
Milada13.10.2017
Recenze je převzata z heureka.czpřípravek učinkuje až po 14 dnech, proto nemůžu plně ohodnotit.
PopisDiskuzeHodnocení