Šampony pro štěňata Hownd

Zobrazit:
Značka
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:5 produktů
HOWND® Golden Oldies, Přírodní šampon pro seniory 250ml
286 Kč236 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Přírodní šampon speciálně vyvinutý pro naše starší spoločníky. Obsahuje vitaminy E5, pro-vitamin B5 a kondicionér díky čemu dokáže udržet potřebnou vlhkost srsti a ochránit ji před nečistotami a zároveň jí navrací objem a lesk.
HOWND® Keep Calm, Přírodní šampon-zklidňující 250ml
286 Kč236 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Přírodní šampon-zklidňující speciálně vyvinutý pro naše dospělé mazlíčky. Šampon do hloubky vyčistí kůži pejska, zároveň je však jemný k srsti i pokožce. Tento šampon byl navržen tak aby zmírnil vypadávání srsti ale ji také posílil a oživil.
HOWND® Yup You Stink! Přírodní šampon proti zápachu 250ml
286 Kč236 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Přírodní šampon proti zápachu, má speciální, špínu ničící složení pro pejsky, které cítit více než bychom chtěli. Sloučením eucalyptu a esenciálních olejů z cedrového dřeva, s přidáním jemného neutralizátora zápachů.
HOWND® Playful Pup, Přírodní šampon pro štěňata 250ml
276 Kč228 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Přírodní šampon speciálně vyvinutý pro štěňata. S hloubkovým čistícím účinkem je ideální na spláchnutí špíny a bahna ze srsti štěňátka, přičemž je zároveň super-citlivý, aby vyhovoval jejich křehké a jemné kůži.
HOWND® Got An Itch? Přírodní šampon proti svědění 250ml
276 Kč228 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Přírodní šampon proti svědění speciálně vyvinut na zmírnění suché šupinaté kůže psa a pomáhá obnovit lesk srsti všech druhů plemen. iŠampon s kondicionérem pronikne až do hloubky folikulů i při dlouhé srsti, důkladně ji vyčistí a zabraňuje slepení srsti.